У сусрет новим пословним изазовима, одељења I-1 и IV-2 су 21.02.2024. ималa прилику да учествују у симулацији разговора за посао. Колегиница координаторка Тима за Каријерно Вођење И Саветовање (КВИС) из ЕУШ "Вук Караџић" Оливера Стошић заједно са Иваном Миловановић из наше школе одржале су радионицу писања радне биографије и разговора са послодавцима.

Ученици су самостално попунили радну биографију са којом су се неки најхрабрији, у другом делу часа, представили комисији за пријем у радни однос. Поред тога, Оливера је ученицима представила и правила понашања и кодекс облачења који се мора поштовати приликом разговора за посао. Овом приликом се захваљујемо координаторки Тима за КВИС из ЕУШ и надамо неким новим заједничким радионицама и сарадњи.

Албум са фотографијама погледајте ОВДЕ.