Дана 15.05.2024. одржан је математички квиз чији је организатор била наша школа. У такмичењу је учествовало 6 екипа: по две екипе из Економске школе, Техничке школе и Гимназије.

IMG 4b19928796ce7aa6a5d0f0606b45c04f V

Ове године квиз је организован у другачијем формату захваљујући ученику Ненаду Јоцићу. Квиз је одликовала мултидисциплинарност. Поред математичког знања било је потребно поседовање информатичке писмености, читалачка способност и сналажење у окружењу. Вођени линковима који су били скривени у школским зградама и дворишту, пут их је водио ка ковчезима са скривеним артефактима. Прво место освојила је прва и друга година Гимназије, друго место трећа и четврта година Техничке школе а треће место трећа и четврта година Гимназије. Све школе обезбедиле су поклоне за прве три екипе. Техничка школа обезбедила је медаље а Весна Станојловић торту за све учеснике.

Албум са сликама можете да погледате ОВДЕ.