Шта је то адолесценција?

Зашто ми сви кажу – ма пусти га/пусти је, он/она је у пубертету? Можда ти је неко слично питање некада пало на памет...

Да ли учење заиста мора да буде и мучење? Ако не спадаш међу оне којима је учење омиљена активност (а таквих је мало), ако одлажеш све за последњи час, ако често помислиш ''Ма, поправићу оцене на крају године'', предлажем ти да погледаш материјал у прилогу.

9.5.2017.

Центар за едукацију и превенцију социјалне патологије „Доротеј” из Београдa уз подршку полицијске станице у Великој Плани, је 9.маја 2017. године одржао трибину о ризицима и заштити на интернету и друштвеним мрежама у оквиру пројекта ''Сто школа за детињство без бола''. Циљ овог пројекта је подизање свести код деце о опасностима које вребају са друштвених мрежа и превенција дигиталног насиља.