Поштовани ученици и родитељи,

обавештавамо Вас о начину организације, спровођења и праћења учења на даљину, које ће наша школа организовати.

Школски G Suite налози

Сви ученици одељења четвртог степена I/1, I/3, II/1, II/3, III/1, III/3, IV/1 и IV/2 већ имају формиране налоге на школском G Suite домену.

Молимо све вас из ових одељења да проверите своје школске налоге које сте добили у првом разреду. Препоручујемо да ако имате smart phone (такозване паметне телефоне) додате овај налог и у телефон, као додатни Google налог. Можете да га поставите паралелно са својим приватним налогом, имајте само у виду да школским сервисима приступате искључиво помоћу школског налога. Значи, на Гугл учионице које буду креирали ваши наставници можете да се пријавите и са њима да радите само преко школских налога. Постоји и Андроид и iPhone апликација за Гугл учионицу.

Уколико имате проблема са приступом, обратите се одељењском старешини, а он/она ће се обратити наставнику задуженом за школски G Suite домен, Старчевић Југославу <Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.>

Google учионице (Google Classrom) постоје или ће се формирати за следећа одељења и наставне предмете:

• I/1 - Рачунари и програмирање
  • I/3 - Српски језик и књижевност, Енглески језик, Биологија, Рачунарство и информатика, Рачунрска графика и мултимедија, Увод у архитектуру рачунара, Практична настава (електротехнички модул),
  • II/1 - Српски језик и књижевност, Енглески језик, Биологија
  • II/3 - Оперативни системи, Практична настава, Електроника, Програмирање
  • III/1 - Рачунари и програмирање
  • III/3 - Енглески језик, Програмирање, Дигитална електроника, Мерења у елктроници, Рачунари, Електроника 2
  • IV/1 - Енглески језик, Математика
  • IV/2 - Математика, Економика и организација предузећа, Рачунарске мреже и комуникације, Основе аутоматског управљања, Програмирање

Садржаји на сајту школе

Настава креће од среде, 18.3.2020. по важећем распореду (том динамиком ће вам бити доступан наставни материјал; уколико наставни материјал буде за целу недељу, то ће бити наглашено у самом материјалу)

На сајту школе ће бити и обавештење о распореду наставе на РТС Планети (која почиње од понедељка, 23.3.2020; можете и сами пратити информације на следећем линку:https://www.rasporednastave.gov.rs)

Уз материјале који вам буду доступни на нашем сајту, имаћете и задатке које вам дају наставници (у виду домаћег задатка, презентације, теста и сл.).

ВАЖНО: У обавези сте да ове задатке радите и достављате наставнику на са њим договорен начин, јер ће то бити главни елемент оцењивања!!!

Мејлови наставника наше школе:

Наставник

Наставни предмет

Електронска пошта (e-mail)

Аврамовић Наташа

Практична настава за фризере

Богосављевић Александар

Електрични и електронски системи на возилима,
Основе практичних вештина

Радисављевић Биљана

Радојковић Светлана

Грађанско васпитање,