Обавештења за ученике

Поштовани осмаци, будући средњошколци,

Надамо се да сте сви здрави и да и у овој ситуацији која нас је све заједно задесила нисте изгубили ведар дух.

Верујемо да поред школских обавеза - домаћих задатака, израда презентација и сличног, размишљате и о завршном испиту и о упису у средњу школу.

Зато погледајте које вам образовне профиле у школској 2020/2021. нуди наша школа, можда пронађете нешто баш за вас:

Драги ученици,

Почела је реализација наставних садржаја преко РТС Планете. Распоред предавња пратите преко www.rasporednastave.gov.rs, али будите и у контакту са одељењским старешинама и предметним наставницима како бисте од њих добили упутства које садржаје да пратите. Ови садржаји ће вам бити доступни и ван датих термина-пријавите се на РТС Планету (пријава је бесплатна).

Поштовани ученици и родитељи,

обавештавамо Вас о начину организације, спровођења и праћења учења на даљину, које ће наша школа организовати.

Поштовани ученици и родитељи,

Овим путем вас обавештавамо да од сутра, 17. марта 2020. године почиње успостављање репозиторијума образовних видео-садржаја за ученике средњих школа на платформи РТС Планета. Приступ платформи РТС Планета је потпуно бесплатан преко свих мобилних оператера, док се тренутно ради на обезбеђивању бесплатног приступа и ка осталим платформама.