Настава на даљину (ванредно стање)

На овим странама биће објављивани садржаји које ће уређивати наставници за потребе "наставе на даљину", док су на снази ванредне мере у борби против пандемије

remote

Драги ученици,

Ево, већ пар недеља заједничким снагама изводимо наставу на даљину. Већ смо се поприлично уходали, али су искрскле и неке препреке.

Желим и овим путем да вас обавестим да сам пренела ваше сугестије наставницима:

Драги ученици,

У разговору са наставницима, сазнали смо да  нису још увек сви ученици  контактирали наставнике. Објавили смо мејлове свих наставника у чланку ''Начини реализације учења на даљину у нашој школи''. Међутим, можда вам је овако лакше, па још једном објављујемо електронску пошту свих наставника у прилогу.

Драги ученици,

С обзиром на новонасталу ситуацију, нудим вам мала упутства за учење која ће вам, надам се, помоћи.

Поткатегорије

Савети везани за корона вирус

Plakat uputstvo 1